O NAS

Wynajem samochodów to nasza specjalność
General Car Hire Cyprus oferuje szeroki wybór pojazdów różnych grup: od małych aut miejskich poprzed rodzinne combi, samochody terenowe kończąc na ekskluzywnych kabrioletach i limuzynach – wszystkie dostępne na korzystnych warunkach najmu: z pełnym ubezpieczeniem, nawigacją GPS i bez limitu kilometrów. Wszyscy dokładamy starań aby nasza oferta była jak najbardziej konkurencyjna, dlatego wciąż powiększamy naszą flotę, dbamy o jej idealny stan techniczny i optymalizujemy ceny wynajmu.
Oferujemy także szereg dodatkowych usług, z którymi mogą Państwo zapoznać się w zakładce 'oferty specjalne'.
Jeśli nie wiedzą Pańtswo jaki model samochodu wybrać, zachącamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi pracownicy chętnie doradzą i dopasują odpowiednie auto do Państwa potrzeb.

Naszym celem jest zapewnienie samochodów, które spełnią wszystkie możliwe potrzeby naszych klientów. Państwa zaufanie zdobywamy dzięki bogatej ofercie zniżek, wyprzedaży, a także wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Nasi klienci mogą rezerwować samochód online na naszej stronie internetowej lub telefonicznie, za pośrednictwem 24-godzinnej infolinii, działającej w języku  polskim, angielskim, rosyjskim i greckim.


Wynajem samochodów na Cyprze – tylko z General Car Hire

This website uses cookies, which are necessary for its proper operation.